Tai kas slepiasi už pavadinimo Bertys Videography?

Esame pora ne tik darbe, bet ir gyvenime. Per 13 buvimo kartu metų puikiai išmokome ne tik kasdienoje, bet ir profesinėje veikloje vienas kitą motyvuoti, dalintis patirtimi ir įžvalgomis. Darbe mums be galo svarbus geras abipusis ryšys, kad visi dalyvaujantieji jaustųsi patogiai ir atsipalaidavę. Nesame įkyrūs, labiausiai džiaugiamės kai pavyksta tapti tyliaisiais stebėtojais ir šventės dokumentuotojais vaizdine pagalba.

Teikiame profesionalias filmavimo paslaugas, kurios apima - asmenines šventes, reklamas, interviu, socialinius projektus, reprezentacinius ir kitokio pobūdžio video filmus, kuriuos galime fiksuoti ne tik nuo žemės, bet ir iš oro - drono pagalba.
Esame lankstūs, žingeidūs ir pasiruošę iššūkiams!

Ne darbo metu dažniausiai mus rasite kažkur gamtoje, klaidžiojant su savo šunimis po Kuršių Nerijos miškus, gaudant su kameromis gražiausius gamtos vaizdus.

Mums nuneša stogus, kai galime sujungti pomėgį būti gamtoje ir darbą filmuojant vestuves į vieną, tuomet gimsta gražiausi kadrai iš miškų, pievų, ar kitų klientams širdžiai mielų vietų.

+37062428398